Hakkımızda

Şirketimizin kurucu ortakları Zeki BASRALI  Fotokopi – Yazıcı sektörüne 1990 yılında başlamıştır . İstanbul’da bulunan firma ile ortaklıktan ayrılarak 1998 tarihinde Protek Elk.Ltd.Şti./Bursa  açılışını yapmıştır. 1990 -1994 yıllarında RİCOH fotokopi  grubu , 1994-2004 yıllarında SHARP fotokopi grubu , 2004- 2020 SAMSUNG  fotokopi ve yazıcı  grubu Koyuncu Elektronik / İstanbul  Yetkili Bayi ve Servisi olarak devam etmektedir.

2019 yılında İstanbul şubesi faaliyetine başlamıştır.

Protek Elektronik  FOTOKOPİX  Markasının sahibidir ve bu Markaya Yatırımlar yapmaktadır.

Protek Elk .Ltd.Şti. 30 Yıllık Tecrübesi , İyi Eğitimli Genç Kadrosuyla ; 

Şirket Politikası :

Çevre Politikamız
Sosyal sorumluluklarının bilincinde ve çevreye önem veren bir kuruluş olarak, her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek üzere gereken önlemleri almak bizim için önem arzeder.

Vizyon ve Misyonumuz ; 
* Çevre ile ilgili yürürlükte bulunan tüm yasal kanun ve yönetmeliklere uymak
* Atıklarımızın çevreye vereceği zararı en aza indirmek
* Geri dönüşümü olmayan atıklarımızı yasal düzenlemeler doğrultusunda çevreye zarar vermeden bertaraf etmek veya ettirmek
* Çevre bilincinin geliştirilmesi için çalışanlarımıza, müşterilerimize, İş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize yönelik eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri düzenlemek
* Çevre dostu ürünler kullanmak çevre politikamızın temel ilkeleridir.

Sosyal Politikamız 
Şirketimiz; Sosyal Uygunluk Standartları ile verdiği hizmetleri gerçekleştirirken, çalışanlarının yasalardan ve ilgili standartlardan kaynaklanan tüm haklarının sağlanması yönünde hareket etmeyi kabul ve taahhüt etmektedir.
Protek Ltd.Şti.  bu politikamızın hayata geçirilmesi, devamlılığının sağlanması ile ilgili aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır:
* Çalışanlarımızın Çalışma koşullarının sağlıklı ve güvenilir olması temin edilmektedir.
* Çalışanlarımızın tümüne sigortalı yapılmakta ve minimum asgari ücret ödenmektedir.
* Çalışma saatleri yasal limitler dahilinde düzenlenmektedir.
* Şirketimiz çevreye duyarlı davranmaktadır.
* Çalışanlarımıza sosyal uygunluk konularında periyodik eğitimler verilmektedir.
* Tedarikçi firmalarımız Sosyal Uygunluk Politikamız konusunda bilgilendirilmekte ve denetlenerek performans değerlendirmeleri yapılmaktadır.

İşlerimizi planlarken, uygularken ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli temel değerlerimizdir. Çalışanlarımızla ve tüm iş ortaklarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
Protek  olarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi ulusal ve uluslararası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız. Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

 Müşteri memnuniyeti odaklı olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize karşı dürüst ve adil davranırız.

Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlarımıza dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösteririz.

 Tedarikçilerimizin müşterisi olarak, kendilerine adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. İş yaptığımız tedarikçilerimizin gizli bilgilerini özenle koruruz.

 Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.

Demokrasinin, insan haklarının, ve çevrenin korunması; eğitim ve hayır işleri, suç ve yolsuzlukların ortadan kaldırılması bizim için çok önemlidir. Rüşvet veya maksadı aşan bedelde hediye ürün ve hizmetler vermeyiz ve kabul etmeyiz. Bu tür suçların ortadan kaldırılması konusundaki çabaları destekler.

Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatında yer alan sorumluluk ve yükümlülükleri karşılamayı,

Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına uymayı ve gerekliliklerini yerine getirmeyi,

Çalışanlarımızın her kademesinde İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün oluşması ve yayılması için gerekli etkin çalışmaları yapmayı,

İşletme sınırları içindeki tüm çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli çalışma alanlarını, proaktif ve yalın iş güvenliği vizyonu ile oluşturmayı,

Mevcut İş Sağlığı ve Güvenliği koşullarını sürekli iyileştirme ve geliştirme anlayışı içerisinde daha iyi hale getirmeyi,

Acil durumlar karşısında, tüm çalışanlarını korumayı ve acil durumlara karşı daima hazırlıklı olmayı,

İş Sağlığı ve Güvenliği performansını sistematik olarak ölçmeyive belirlenen hedeflere ulaşılabilmesi için gerekli tüm desteği vermeyi,

İş Sağlığı ve Güvenliği risklerini değerlendirmeyi, tespit edilen riskleri uygun çözüm metodlar ile kaynağında engellemeyi,

Çalışanlarımızın iş kazası geçirmemeleri ve meslek hastalıklarına yakalanmamaları için gerekli her türlü tedbiri almayı,

Çalışanlarımızın ihtiyaç duyabilecekleri her türlü iş sağlığı ve güvenliği konusunda düzenli olarak eğitim almasını sağlamayı taahhüt eder.

Çevre ile ilgili tüm yasal mevzuat ve düzenlemelere uyulmakta, enerji ve doğal kaynaklarımız daha etkin şekilde kullanılmaktadır.

Tüm çalışanlara çevre bilincinin arttırılması amacıyla eğitimler verilmektedir.

Ürün ve proseslerde çevresel etkiler dikkate alınarak kaynağında çözülmektedir.

Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda çevresel zararları en aza indirecek tedbirler planlanmaktadır.

Resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile iş birliği sağlanarak çevre standartlarımızın yükseltilmesine çalışılmaktadır.

Yeni teknolojileri takip etmek,

Güvenli kaynaklardan nitelikli girdi sağlamak,

Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak,

Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak

şirket politikamızdır.

30 YILLIK TECRÜBE

Protek Elektronik Ltd.Şti.  30 Yıllık tecrübesi İyi eğitimli Genç kadrosuyla Bursa ve İstanbul’da Hizmetinizdedir.

Hemen Arayın
JOHN DOE
JOHN DOEElectrician
Sed eget nibh non ante pretium eleifend vitae vitae quam. Proin consequat turpis ut pulvinar lacinia.
SAM JACKSON
SAM JACKSONElectrician
Sed eget nibh non ante pretium eleifend vitae vitae quam. Proin consequat turpis ut pulvinar lacinia.
NEIL THOMAS
NEIL THOMASElectrician
Sed eget nibh non ante pretium eleifend vitae vitae quam. Proin consequat turpis ut pulvinar lacinia.
JO DUFFY
JO DUFFYElectrician
Sed eget nibh non ante pretium eleifend vitae vitae quam. Proin consequat turpis ut pulvinar lacinia.

FOTOKOPİX

Protek Elektronik Ltd.Şti. 30 Yıllık Tecrübesi İyi Eğitimli Genç Kadrosuyla Hizmetinizdedir. Fotokopi , Yazıcı ve Fax Cihazları Satış , Servis , Yedek Parça , Sarf Malzeme , Toner-Kartuş Dolumu ile Bursa  ve İstanbul ‘ da Faaliyet Göstermektedir.

Protek Elektronik Ltd.Şti Distribütörlüğünü Yaptığı Tüm Ürünler Kalitelidir,  Servis Hizmeti Verdiği Tüm İşlemlerini Garantili Olarak Vermektedir.

Doğru Yerdesiniz..!

  • Fotokopi ve Yazıcı Satış ve Servis Hizmetleri

  • Sarf Malzeme ve Yedek Parça Satışı

  • Toner ve Kartuş Dolum

  • Ücretsiz Arıza Tespit

  • Yerinde Dolum ve Tamir Hizmeti

90-224-250 51 51

YORUMLAR

Thank you for your very professional and promt response. I wish I had found you before I spent money on a competitors theme.

Lucy Smith, Big Media Co

Mali müşavir Olarak Uzun Yıllardır Protek Elektronikle Çalışmaktayım , Hızlı ve Profesyonel Bir Firma . Başarılarının Devamını Dilerim.

Hamza ÇARABATIR S.M.M.M
Hamza ÇARABATIR S.M.M.M, My Business

We had floods in our town and we lost our electricity. You and your team got us back up and running in no time. Thanks Avada!

Cary Watson, Donna Muffet

FOTOKOPİX – PROTEK

Protek Elektronik Ltd.Şti. 30 Yıllık Tecrübesi İyi Eğitimli Genç Kadrosuyla Hizmetinizdedir. Fotokopi , Yazıcı ve Fax Cihazları Satış , Servis , Yedek Parça , Sarf Malzeme , Toner-Kartuş Dolumu ile Bursa  ve İstanbul ‘ da Faaliyet Göstermektedir.

Protek Elektronik Ltd.Şti Distribütörlüğünü Yaptığı Tüm Ürünler Kalitelidir,  Servis Hizmeti Verdiği Tüm İşlemlerini Garantili Olarak Vermektedir.

Protek Elektronik  FOTOKOPİX  Markasının sahibidir ve bu Markaya Yatırımlar yapmaktadır.

Hemen Arayın
Daha Fazla Gönderi Yükle

Şirket Hattı

90-224-250 51 51

Acil Durumda

Zeki (532) 356 46 84  –  Aytekin (532) 785 81 47

Mesai Saatleri

09:00 – 18:00

Şirket Hattı

90-224- 250 51 51

Acil Durumda

(532)3564684 – (532)7858147

Mesai Saatleri

09:00 – 18:00